środa, 20 września 2017

siłaczka

Tajfuniątko uwielbia nam pomagać. Na przykład z zakupami:

4 komentarze:

 1. Rośnie mała siłaczka :-)
  Jakie są reakcje na szelki?
  Synów również prowadziłam na szelkach samoróbkach, bo w tamtych czasach trzeba było się ratować własnymi pomysłami. Przechodnie odsądzali mnie od czci i wiary, jako wredną matkę prowadzącą dzieci jak psy... choć wtedy psy właściwie nie chodziły na smyczy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Chinach tylko rozbawione spojrzenia, za to moja własna Mama nie mogła się pogodzić z tym, że dziecko jak psa prowadziłam ;)

   Usuń
 2. No tak w piewszej chwili dziwne wrazenie, bo u nas wszedzie bez smyczy, ale w sumie, chyba nie jest to takie zle. Pamietam jak dobre 30 lat temu widzialam sznureczek dzieci z jakiegos przedszkola, wlasnie idacych doczepipnych petelkami do jednego sznura :) Pierwszy raz cos takigo widzialam. Powszechnie sie nie przyjelo, ale logiczne co do poprawy pilnowania grupy :)
  Ale tam, co tam szelki. Te butelki z petelkami... To po to zeby je w girlandy sznurkiem wiazac i niesc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na razie celu nie odgadłam :D ale fakt, Tajfuniątko się wygodnie niesie :)

   Usuń

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.

Kunming Expo Garden

Dziecięca perspektywa naprawdę różni się od tej dorosłej. Ja znalazłam w ogrodzie Expo w Kunmingu wiele pięknych zakątków i ślicznych roślin...