czwartek, 2 czerwca 2016

karmienie

Najnudniejszą częścią macierzyństwa jest bez wątpienie karmienie piersią. Nawet zmiana pieluszki niesie w sobie element zaskoczenia (nie zawsze przyjemnego, no ale...), za to leżenie/siedzenie z niemowlęciem u piersi było fascynujące tylko pierwszych parę dni. Teraz za to jest nuuuuuuuuuudne...
Ale za to mam wreszcie czas na czytanie :D Muszę tylko pamiętać, by przed uwaleniem się z dziecięciem na łóżku przygotować jakąś zacną lekturkę ;)

5 komentarzy:

 1. Nie martw się. Wkrótce przejdziecie do karmienia łyżeczką. Jest o wiele bardziej fascynujące. Szczególnie....sprzątanie po.
  To mówił świeżo upieczony Dziadek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I tak lepiej niż butelką, przynajmniej jedna ręka wolna do przewracania kartek:)
  Pozdrawiam z Mazur

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja z tabletem w ręku karmiłam o ile nie zasnęłam. Teraz już się nie da, bo mi dziecko tańczy jedząc. Wymachuje czym się da na wszystkie strony i nie da się niczego trzymać w rękach.

  OdpowiedzUsuń

Proszę, nie anonimowo!
Ze względu na zbyt dużą ilość trolli, musiałam włączyć moderowanie komentarzy. Ukażą się więc dopiero, gdy je zaakceptuję. Proszę o cierpliwość.

Kunming Expo Garden

Dziecięca perspektywa naprawdę różni się od tej dorosłej. Ja znalazłam w ogrodzie Expo w Kunmingu wiele pięknych zakątków i ślicznych roślin...